Доставка по всій території України
прийом замовлень

Футболки Футболки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Маска для обличчя з принтом

Маска для обличчя з принтом

Модель:
20307-1
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Термоаплікації для масок

Маска для обличчя в зв'язку з карантинними обмеженнями стала звичним аксесуаром. Вона, як і будь-який інший предмет одягу, доповнює загальний образ. Тому виробники одягу зараз приділяють увагу як кольорам і моделям масок, так і малюнкам, які на них наносять.

Друк на масці здійснюється різними способами. Найкраще, використовувати метод прямої трафаретного друку. Не гірше себе зарекомендували термоаплікації на тканинні маски або так звані термотрансферні наклейки. Такі наклейки можна надрукувати заздалегідь і наносити на маску в міру необхідності. Зазвичай, це написи, літери, логотипи, векторні малюнки, різні принти на тканині.

Термотрансфери переважно використовують швейні фабрики, коли виробляють маски на замовлення. Ми в цій статті не відповімо яка маска ефективна але забрендувати Ваші маски зможемо.

Приклеюють термотрансфери за допомогою спеціального термопресса при температурі 160-170 ⁰С протягом 8-10 секунд. Знімати папір або плівку, на якій була наклейка, потрібно після охолодження.

У домашніх умовах приклеїти термоаплікації можна за допомогою праски при максимальному рівні температури, але зносостійкість до прання їх буде нижчою.

Купити захисні маски з друком можна на друкарні Тріада-М, попередньо оформивши замовлення. Щоб це було дешево, потрібно подбати про тираж,  не менший, ніж 100 одиниць.

Характеристики
Матеріал тканина