Доставка по всій території України
прийом замовлень

Коробки Коробки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Шоубокс для пляшечок 153*110*75 мм (об'єм пляшки 60 мл)

Шоубокс для пляшечок 153*110*75 мм (об'єм пляшки 60 мл)

Модель:
10403-004
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Шоубокс для пляшок

Шоубокси — оригінальний варіант упаковки для наочної демонстрації покупцеві асортиментного ряду товарів. Він також може бути використаний для перенесення пляшок або як подарункової упаковки.

Вдало виглядають шоубокси з крафткартона — дуже популярного на сьогодні еко-матеріалу. Простий та строгий дизайн таких коробок тільки підкреслює їх вміст — пляшки з напоями різних кольорів й відтінків, з різними етикетками. Така упаковка робить акцент на самому товарі, не відволікаючи покупця на різнокольоровий друк та дає йому можливість насолодитись натуральним смаком й природніми властивостями напоїв.

Що необхідно врахувати при виготовлення упаковки шоубокс

Шоубокс використовується для розміщення декількох пляшок різних напоїв одного виробника. Зазвичай так пакуються пляшки невеликої ємності, так як загальна вага набору не повинна бути дуже великою. Міцність картонної упаковки невелика, тому для упаковки пляшок 0,33 і 0,5 літра краще брати мікрогофрокартон або гофрокартон.

Для ємностей меншого обсягу використовується щільний картон, але не менше 270 г / кв.м.

Замовити упаковку шоубокс

Замовити виготовлення в друкарні Тріада-М шоубоксів для пляшок можна по телефону або оформивши замовлення на сайті. Щоб замовити шоубокс для пляшок необхідно вказати індивідуальні розміри упаковки та самої тари. Також можна надати вже готові штанц-форми для виготовлення шоубокса для пляшок. Досвідчені дизайнери завжди запропонують найбільш вдалу конструкцію такої упаковки з урахуванням параметрів і конфігурації пляшок, які необхідно демонструвати і переносити.

Характеристики

Рекомендовані товари