Доставка по всій території України
прийом замовлень

Коробки Коробки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Коробка 135х90х38 мм

Коробка 135х90х38 мм

Модель:
10401-002
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Коробка 135х90х38 мм

Самозбірна коробка. Картон. Друк повнокольоровий. Захисний лак.

Самозбірна картонна коробка – це вид картонної упаковки, яка складається без склеювання та використання додаткових інструментів.

Конструкція таких картонних коробок передбачає легкість їх складання та надійної фіксації кришки, що дозволяє багаторазово закривати та відкривати коробку під час її використання.

Картонні самозбірні коробки мають широкий спектр застосування та можуть використовуватися як для транспортної тари, так і для споживача упаковки.

Цей тип коробки підійде для упаковки:

На нашому сайті в категорії «КОРОБКИ» представлені не всі картонні коробки, які ми виготовляємо.Тому якщо ви не знайшли потрібний варіант, звертайтесь, і ми запропонуємо конструкцію коробки, що відповідає вашим потребам. А також ми надаємо послуги дизайну.

Також у цьому розділі містяться підкатегорії:

Самозбірні коробки відвантажуються в розгорнутому вигляді і для їх використання заготовку необхідно скласти по лініях, що бігуються, а спеціальні замки допоможуть надати правильну форму.

Ми друкуємо упаковку у м. Хмельницький, але працюємо по всій Україні і на експорт.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми виготовимо якісну упаковку для вашої продукції відповідно до ваших потреб.

Характеристики
Матеріал картон
Спосіб друку офсетний друк
Оздоблення лакування
Призначення інше
Особливості самозбірна
Вид продажу оптом

Рекомендовані товари