Доставка по всій території України
прийом замовлень

Футболки Футболки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Термоаплікації для одягу

Термоаплікації для одягу

Модель:
20304-015
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Термоаплікації для одягу

Термоаплікації на одяг стають популярнішими з кожним днем. Адже вони дозволяють наносити малюнки на футболках та малюнки на одяг за потребою. Це скорочує витрати на придбання та зберігання великих обсягів одягу, а значить не відволікає грошові ресурси з бюджету виробників.

Друкарня Тріада-М пропонує замовити друк термоаплікацій на папері або плівці. Ціна виробництва таких наклейок на одяг буде залежати від партії і кількості кольорів в логотипі або в малюнку. Досвідчені дизайнери нашої поліграфії завжди запропонують принт на футболку та найбільш вигідний варіант друку.

Термотрансферні наклейки широко застосовуються коли друк на футболках стаэ неможливий для брендування корпоративного одягу. Ось чому їх так люблять використовувати рекламні агентства. Якщо вдало підібрати розмір трансферу, то можна один і той же дизайн розмістити на спецодязі, футболці, бейсболці, шарфі і інших текстильних виробах.

Термоаплікації для одягу купити в Україні можна розмістивши замовлення на нашому сайті або безпосередньо в офісі друкарні в Хмельницькому. Термін виробництва - 7-10 днів.

Приклеїти термоаплікації професійно можна за допомогою термопресу при температурі 160-170 ⁰С , час 8-10 секунд. Знімати, після охолодження.

У домашніх умовах зробити прикольні футболки можна приклеїти термоаплікації за допомогою праски на максимальному рівні температури, але зносостійкість таких трансферів буде нижчою.

Характеристики
Матеріал тканина

Рекомендовані товари