Доставка по всій території України
прийом замовлень

Як замовити етикетку для вина

Як замовити етикетку для вина

Виробництво вина в Україні набирає все більшої популярності. Щоб успішно конкурувати на алкогольному ринку, необхідно зробити свій товар впізнаваним. Грамотно розроблена і гарна дизайнерська етикетка вирішує такі завдання.

Етикетки для вина на замовлення друкарня Тріада-М пропонує виготовити на самоклеючому папері навіть невеликими тиражами. Прикрасити таку етикетку можна за допомогою тиснення фольгою або використанням незвичайних пантонних кольорів.

Клієнт може замовити етикетку, виготовлену офсетним чи цифровим методом друку. Досвідчені менеджери друкарні підбирають найбільш вигідний варіант за поєднанням ціна-якість.

Етикетка виготовляється різної форми. Найпростіший варіант – прямокутна етикетка. Для привернення уваги клієнта етикетки роблять круглою, овальною, трикутною формою. оригінально буде виглядати етикетка незвичайної форми, яка може повторювати сюжет надрукованого зображення (квітка, силует, літери та ін.) Розмір етикетки залежить від виду та форми пляшки.

Крім самої етикетки виробники алкогольної продукції замовляють контретикетку та кольяретку (комірець на шийку пляшки). Такі додаткові етикетки дозволяють розмістити всю необхідну технологічну та рекламну інформацію про напій, його виробника. А також прикрасити пляшку.

Наклейки на вино зручні відсутністю необхідності мати справу з клеєм, що дуже спрощує процес стікерування.

Торгові мережі та імпортери вина замовляють спеціальні стікери для алкогольних напоїв, на яких розміщують переклад текстів етикетки та додаткову інформацію, яка потрібна законодавством України.

Замовити стікери на друкарні Тріада-М можна будь-яким тиражем. Виготовити етикетку для вина Україна в Хмельницькому можна зробивши замовлення безпосередньо на сайті компанії Тріада-М або, зв'язавшись з менеджерами по телефону або у відкритих лініях Б24.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Tехнічні вимоги до оригінал-макетів замовника для ..
Як підготуватися до участі у виставці
Кожна виставка - це чудова нагода розповісти ділов..
Друк на коробках - поліграфічна фірма Тріада-М
Виготовити картонні коробки з логотипом грамотно і..