Доставка по всій території України
прийом замовлень

Картонна бирка - візитка товару.

Картонна бирка - візитка товару.

Бірки для ювелірних виробів

Бірки для ювелірних виробів - це необхідний атрибут маркування. Тут відображається основна інформація для покупця і продавця. Як правило, ювелірні бирки під замовлення виготовляються в підтримку фірмового стилю магазину або торговельної марки.

Фірма Тріада-М пропонує широкий асортимент ювелірних ярликів. Найчастіше, друк бирок здійснюється на щільному крейдованому папері. Але бирки під замовлення ми можемо зробити і на дизайнерському папері будь-якого кольору, а також фактурного або з блискітками. Чарівно на таких ярликах виглядає тиснення фольгою золотом або сріблом фірмового логотипу. Можна також нанести друк золотою або срібною фарбою.

Розмір бірок визначається побажаннями замовника. Як такого стандарту не існує. Головне, щоб в обраний розмір добре помістилася вся необхідна інформація. Іноді замовники просять зробити подвійну бирку або бирку-книжечку. Такий варіант також можливий.

Під шнурок ми робимо отвір посередині або в кутку бирки, як запропонує дизайнер.

На додаток до бирок ми пропонуємо виготовити фірмову упаковку для ювелірних виробів і біжутерії. Це можуть бути квадратні або прямокутні картонні коробочки, коробочки-подушечки, паперові пакетики з логотипом.

Ми також виготовляємо бирки для біжутерії. І тут, крім картону, можливі варіанти з пластика або синтетичного паперу найрізноманітніших форм. Упаковка для біжутерії може повторювати ювелірну, а може бути і ще розкішніше. Адже при презентації біжутерії упаковка грає важливу, а іноді, і вирішальну роль.

Брендування вашої продукції, бірки для одягу за вигідними цінами Хмельницький, Київ, Харків, Дніпро, Вінниця, Львів, Одеса.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Картонні бірки
Красиві бирки для одягу Красиві бирки ф..
Картонні бірки для одягу під замовлення
Картонні бірки для одягу під замовлення Бірки з..
Картонні бірки на одяг в друкарні Тріада-М
Хочете замовити тканевые бирки для одежды для ручн..
Як створити успішний стартап у виробництві одягу
 Формула лояльності до бренду постійно шукається в..
Де купити бирку на одяг гуртом?
Проаналізуйте свою цільову аудиторію за віком, зви..
Пакети з логотипом
      Упаковка товару в процесі про..
Що потрібно знати замовляючи бірки для одягу
Бірки для одягу замовити різної форми пропонує тип..
Виготовлення упаковки гуртом
. Провідні підприємства галузей і малий бізнес зоб..