Доставка по всій території України
прийом замовлень

Як підготувати технічне завдання для замовлення

Як підготувати технічне завдання для замовлення

Перед тим, як замовити поліграфічну продукцію, потрібно сформувати технічне завдання (ТЗ).

Це можна зробити як у усній формі – для простих та стандартних робіт (флаєра, візитки, плакати), так і в письмовій – для того, щоб не було розбіжностей у подальшій роботі над замовленням.

Цей документ складається у довільній формі, але обов'язково повинен містити таку інформацію: тираж, матеріали (наприклад, целюлозний картон або крейдований папір), розміри продукції в готовому вигляді (наприклад, флаєр формату А5 або для коробочки - габарити 20х50х110 мм), схему та технологію друку (наприклад, офсетний друк 4+0, покриття УФ-лак), особливості конструкції (наприклад, коробка типу футляр), схему скріплення (наприклад, для каталогу – 2 скоби, для блокнота – зшивка на пружину з лівого боку), будь-які інші додаткові особливості поліграфічного продукту (матова ламінація, тиснення золотою фольгою, встановлення люверсу та ін.).

Саме завдяки чіткій постановці технічного завдання замовник має право розраховувати отримати таку продукцію, на яку він і очікував. У процесі складання ТЗ беруть участь фахівці друкарні (менеджер, дизайнер, технолог) та представник замовника.

Дуже бажано, щоб замовник мав необхідні знання для замовлення поліграфії (рекомендуємо ознайомитися з нашими статтями), а також знав всю необхідну інформацію за своїм завданням (асортимент, характеристики та кількість товарів – при замовленні каталогу, вага та спеціальні вимоги до умов зберігання та перевезення) при замовленні упаковки). Ми пропонуємо своїм замовникам заповнити бриф для замовлення упаковки (перелік питань для початку роботи над ТЗ), спеціальний опитувальник для початку розробки логотипу та брендбука. Завдяки таким підказкам замовнику легше зорієнтуватися і грамотно зробити постановку ТЗ.

Друкарню Тріада-М у Хмельницькому рекомендують клієнти по всій Україні, оскільки завжди можуть розраховувати на грамотне та якісне виконання роботи.

Ми робимо доставку в будь-який регіон країни (Київ, Черкаси, Чернігів, Рівне, Тернопіль, Вінниця, Львів, Івано-Франківськ та ін.), а також до Польщі, Німеччини, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Румунії, Молдови, Угорщини. , Чехію, Словаччину.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Tехнічні вимоги до оригінал-макетів замовника для ..
Як замовити упаковку для товару
Важливість зовнішнього вигляду продукції для залуч..
Виробництво картонної упаковки у друкарні
Друкарня «Тріада-М» пропонує повний комплекс поліг..