Доставка по всій території України
прийом замовлень

Виробництво коробок з індивідуальними розмірами

Виробництво коробок з індивідуальними розмірами

Індивідуальні розміри упаковки дуже важливі кожного конкретного товару.

І тут є кілька цікавих маркетингових прийомів, якими люблять користуватися досвідчені маркетологи під час вирішення своїх завдань. Це чудова нагода – підвищити прибуток від продажу одиниці товару.

Найчастіше виробники товарів роблять свідомо збільшений розмір упаковки товару. При цьому, звичайно ж, зростає вартість упаковки, а також витрати на доставку продукції кінцевому споживачеві.

Але в такий спосіб товару надається більша цінність його в очах покупця, і підвищення витрат на виготовлення упаковки абсолютно виправдано і окупається дуже швидко. Для того, щоб закріпити товар у коробці, зазвичай, пропонується виготовити вкладиш або набір вкладишів.

Функція такого додаткового елементу – утримати продукт всередині упаковки як найкраще і перешкоджати пошкодженню товару. За допомогою вкладки можна зафіксувати товар навпроти вікна в коробці, демонструючи сам товар.

Можна зафіксувати пляшку або баночку таким чином, щоб вони не потрощились в процесі транспортування. Це є особливо важливим для косметичної упаковки, упаковки для ветиринарних препаратів, лікарських засобів, коли вони доставляються через сайти E-commerce, маркетплейси типу Розетки, Prom або Amazon.

За допомогою вкладишів зручно фіксувати товари неправильної форми. Тому коробки з вкладишами використовують для упаковки дитячих іграшок, гаджетів, біжутерії та прикрас, автомобільних аксесуарів, інструментів, запчастин та ін.

Вкладиш у коробку можна виготовити з такого ж картону, як і сама коробка, а може бути з тоншого картону або, навпаки, з мікрогофрокартону. Досвідчені спеціалісти друкарні Тріада-М допоможуть розібратися з нюансами виготовлення упаковки, розроблять конструкцію, підберуть правильні матеріали, додаткове оздоблення. В результаті ви отримаєте чудове поєднання ціна-якість при замовленні упаковки індивідуальних розмірів.

Ви можете замовити картонну коробку в Україні Хмельницький, а також організувати доставку в міста Тернопіль, Львів, Ужгород, Харків, Одеса, Івано-Франківськ, Вінниця, Миколаїв, Житомир, Чернівці, Луцьк, Рівне, Полтава, Запоріжжя, Кропивницький, Суми.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Як підготуватися до участі у виставці
Кожна виставка - це чудова нагода розповісти ділов..
Як замовити упаковку для товару
Важливість зовнішнього вигляду продукції для залуч..
Як надрукувати картонну упаковку для свого товару
Оформлення продукції має значення для залучення по..