Доставка по всій території України
прийом замовлень

Бирки для одягу: види і застосування.

Бирки для одягу: види і застосування.

Бирка

Бирка - це невід'ємна частина швейного виробу, яка містить інформацію про торгову марку, виробника, склад матеріалу швейного виробу, розмір, рекомендації по догляду.

Бірки для одягу виконують дуже важливу функцію в процесі організації продажу, презентації і подальшої експлуатації швейних виробів.

Загалом бирки на одяг ділять на дві категорії: навісні бирки і пришивні бирки.

Навісні - це традиційно картонні бирки або цілі комплекти бирок з різних видів паперу, кальки або пластику. Бирка з картону - найзручніший варіант. Вона вирізняється товщиною і міцністю.

Картонна бирка

При виготовленні картонну бирку можна покрити лаком або заламінувати, прикрасити тисненням або фігурної висічкою. Саме тому бирки картонні отримали заслужене визнання  всіх торгових марок одягу.

Модний сьогодні друк бирок на крафт папері має ряд обмежень. Крафт папір сам по собі тонкий, і може бути використаний тільки як доповнення для комплекту з декількох бирок. Найчастіше виготовляють бирки з крафт картону, він щільніший і добре тримає форму. Але при підготовці дизайну такої бирки потрібно врахувати, що на буру основу цієї бирки гарно накладається шоколадний або чорний колір. Інші кольори і їх відтінки «загубляться».

Щоб поліпшити ситуацію, на крафтову бирку спочатку наносять білий колір як основу, а зверху друкують інші.

Замовити паперові бирки на одяг в поліграфії Тріада-М можна онлайн безпосередньо на сайті заповнивши форму замовлення або за допомогою месенджерів. Бірки з картону своїми руками робити немає сенсу, оскільки друк бирок замовити недорого можна тиражем від 1000 шт.

Купити картонні бирки дешево універсального дизайну безпосередньо зі складу Тріада-М можна в будь-якій кількості.

Картонні етикетки для одягу можна і пришити. Такі картонні ярлики для одягу замовляють для шкарпеток, трусів, майок, штанів, спідниць, джинсів. В цих бирках при виробництві не роблять отвір під стрічку або голчастий пістолет для бирок.

Текстильні бирки

Зазвичай, для пришивання, особливо всередині виробу, швейні фабрики замовляють текстильні бирки для одягу. Найдешевші з них - нейлонові, мають істотний недолік. Вони неприємно подразнюють шкіру в процесі експлуатації одягу. Тому їх використання намагаються обмежити. Таким чином замовляють розмірники або вшивки для дуже дешевого сегмента одягу. Найбільшого поширення набули сатинові бирки. Вони приємні в шкарпетці і виглядають елегантно. Такі атласні вшивки прикрасять будь-яке швейний виріб.

Силіконові бирки

Силіконові бирки для одягу - новий вид етикетки, що набирає популярність завдяки вишуканому зовнішньому вигляду і приємним відчуттям в процесі експлуатації одягу.

Наші клієнти замість тканинних бирок для футболок і спортивного одягу використовують термоаппликації. Їх наносять за допомогою пресу безпосередньо на задню частину виробу біля коміра. На такий термонаклейці розміщують інформацію про розмір, склад тканини, рекомендації по догляду за виробом та інші символи.

Спеціальний дизайн такої трансферної наклейки дозволяє зробити її додатковим елементом оздоблення одягу.

Тканинні бирки

Жакардові бирки - найдорожчий вид тканинних вшивок. Їх ціна залежить від ширини стрічки, кількості кольорів і способу плетіння. Вшивки з жаккарда використовують, в основному, для верхнього одягу і трикотажу, оскільки за рахунок опуклих елементів плетіння вони можуть пошкоджувати шкіру людини. Тканинні бірки для одягу Україна, термонаклейки, етикетки для одягу на замовлення, а також картонну упаковку можна зробити в друкарні Тріада-М Хмельницький з відправкою в Київ, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Мукачево, Львів, Рівне, Луцьк, Житомир, Чернігів, Черкаси , Кременчук, Полтава.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Картонні бірки
Красиві бирки для одягу Красиві бирки ф..
Картонні бірки для одягу під замовлення
Картонні бірки для одягу під замовлення Бірки з..
Картонні бірки на одяг в друкарні Тріада-М
Хочете замовити тканевые бирки для одежды для ручн..